Česká Kanada - Apartmány a sudové wellness Kardašova Řečice

 
  • 1 z 13
 

Pobyt v rodinném domě v České Kanadě je ideální pro rodiny s dětmi. Na zahradě jsou atrakce pro děti, bazén, se sudovou vířivkou a saunou.

Dostupnost Zvolte variantu
Varianta
499 Kč 260 Kč 210 Kč 399 Kč 210 Kč 170 Kč od 170 Kč    
Kategorie Dovolená a zážitky
 

Popis ubytování: Ubytování v luxusně vybaveném rodinném domku na Jindřichohradecku je skvělé místo pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, vhodné pro dvě až tři rodiny či skupiny přátel. Kapacita ubytování je 10 osob, minimální obsazenost jsou 4 osoby. Okolí ubytování nabízí velkou zahradu se soukromým bazénem(3x6m), pergolou s krbem a grilem, dětským pískovištěm a trampolínou, sudové wellness - sauna a koupací sud (vířivka). Pro milovníky piva je připravena pípa s chlazením. Možnost zapůjčení kol pro dospělé, s vozíkem pro děti nebo sedačkou. Ve vzdálenosti tří kilometrů se nachází rybníky Popelov a Naděje pro soukromý rybolov. V přízemí domu se nachází ložnice pro dvě osoby, prostorná kompletně vybavená kuchyň s obývacím pokojem, koupelna s WC a sprchovým koutem. V prvním patře jsou tři ložnice - ložnice pro 2 osoby a ložnice pro 3 osoby, dětský pokoj až pro 7 osob (palandy, postele, hračky, posezení pro děti, stolní hry - herna, koupelna s WC. Vytápění je řešené vnitřním krbem a dodatečně elektrokotlem. Součástí domu je garáž, ve které lze uschovat kola, popřípadě je lze uschovat i do zahradního domku. Auta mohou parkovat přímo před domem.

Lokalita - aktivity: Cykloturistika, rybaření, wellness (sudová vířka a sauna, krytý soukromý bazén), koupání v bazénech v Jindřichově Hradci nebo Třeboni, Vlkovské pískovny. V okolí Červená Lhota, zámek v Jindřichově Hradci, lovecký zámek Jemčina.

Kapacita:  až 10 osob

Strava: V blízkosti ubytování je několik hospůdek a také možnost dovoz jídla (pizza) nebo vlastní.

Cena: 

Sezóna(15. 6. - 31. 8.): 

499 Kč/osoba/noc          děti 10-17 let - 260 Kč/dítě/noc      děti do dvou let - 210 Kč/dítě/noc

Mimosezóna(1. 9. - 14. 6.):

399 Kč/osoba/noc          děti 10-17 let - 210 Kč/dítě/noc      děti do dvou let - 170 Kč/dítě/noc

Storno poplatek 89 dní a méně před nástupem 100% ze zálohy, 90 dní a více 0% ze zálohy.

Závěrečný úklid 200 Kč/rodina.

Provozní doba: Celoročně.

Doplňkové informace: Wi-Fi ano, parkování ano, domácí mazlíček po domluvě 50 Kč/den, autobusová zastávka vzdálená 300m, vlak 1km, bankomat a nákupní centrum 300m.