Česká Kanada - Ubytování v korunách stromů a ve srubu na vodě

 
  • 1 z 18
 

Okouzlující pobyt v korunách stromů nebo přímo na vodě v srdci České Kanady. Užijte si sudovou vířivku nebo saunu v krásné přírodě.

 

Dostupnost Zvolte variantu
Varianta
6 000 Kč 3 500 Kč 2 500 Kč od 2 500 Kč    
Kategorie Dovolená a zážitky
 

Popis ubytování: Atraktivní ubytování v korunách stromů nebo přímo na vodě nabízí romantiku, naprosté soukromí, nezapomenutelné rybářské dobrodružství a luxusní wellness v sudové sauně a vířivce. Ubytování v korunách stromů vám mimo jiné také nabídne výhled do široké přírody, pozorování ptactva a ryb v rybníku Naděje. Součásti je chemické WC, společenská místnost, která slouží jako zázemí na přípravu pokrmů či společenských her, posezení pro 4 osoby, gril. Ve společenské místnosti se dá také zatopit. Ubytování v plovoucím srubu na vodní hladině nabízí dvě dvoulůžkové postele, dobře vybavenou kuchyňkou s plynovým vařičem, užitkovou vodou, lednicí. Počet osob 1-4. Sudová vířivka se dá využít celoročně. Sauna i vířivka je přímo na břehu rybníka hned u ubytování s výhledem na rybník. Ubytování v korunách stromů nabízí 4 postele. Postel pro manžele neobyčejné spaní s výhledem na rybník. Další dvoulůžko je patrová postel. V objektu je jednoduché WC. Dále k ubytování v korunách stromů je venkovní sprcha. Srub na vodní hladině nabízí dvě ložnice po dvou lůžkách, kuchyňku, koupelnu. Pro obě ubytování je vše řešeno chemickým WC. WC je uvnitř ubytování v korunách stromů a dále větší wc ve vzdálenosti 50 m od ubytování. V ubytování v korunách stromů je možné si přitopit plynovým topením. Ve společenské místnosti je krb a ve srubu na vodě je krb. Srub je plně zařízen včetně energií teplé vody a kuchyně.

Lokalita - aktivity: Lokalita je vhodná pro aktivní i odpočinkovou dovolenou (cyklotrasy, turistické cesty, ráj pro houbaření). Rybník Naděje - lov ryb je skvělé místo pro rodinu nebo páry co si chtějí odpočinou v naprostém soukromí, nedotčené přírodě poskytující bezpočet možností k pěší turistice a cykloturistice. Chytat ryby na Naději se může po 24 h. Systém "chyť a pusť" Ryby chycené na místě si můžete ugrilovat. Nemusíte být ostřílení rybáři ani nemusíte mít vybavení a rybářský lístek. Stačí Vám pouze dobrá nálada a chuť si zarybařit. Všechno ostatní si zde můžete vypůjčit. V okolí můžete navštívit zámek Třeboň, zámek Červenou Lhotu nebo lovecký zámek Jemčina.

Kapacita:  2 - 8 osob.

Strava: Vlastní.

Cena: Minimální délka ubytování jsou dvě noci. Cena uvedena za 1 noc. Mimosezónu si lze pronajmout pouze sruby na vodě, srub v korunách stromů na dotaz. V létě (1. 7. - 31. 8.) je možné ubytování pouze na týden.

Sezóna(květen-říjen): 

Srub na vodě i ubytování v korunách stromů:         5000 Kč/den       při týdenním pobytu 3900 Kč/den

Pouze srub na vodě:      2500 Kč/den

Mimosezóna(listopad-duben):

Srub na vodě i ubytování v korunách stromů:   na dotaz

Srub na vodě: 1900 Kč/den

Storno poplatek 89 dní a méně před nástupem 100% ze zálohy, 90 dní a více 0% ze zálohy.

Provozní doba: Po domluvě celoročně.

Doplňkové informace: Wi-Fi ano, parkování anodomácí mazlíček po domluvě 100 Kč/den, bankomat, nákupní centrum, obchod, vlak, autobus ve vedlejší vesnici Kardašova Řečice (3km).

Tip: Pro milovníky přírody!

 

Srub na vodě je v roce 2021 již plně obsazen.