Střední Čechy resort Němčice

 
  • 1 z 18
 

Nabízí ubytování v sudovém apartmánu a v sudu na spaní pro dvě osoby.

Dostupnost Zvolte variantu
Varianta
4 400 Kč 4 050 Kč 1 850 Kč 1 550 Kč 2 250 Kč od 1 550 Kč    
Kategorie Dovolená a zážitky
 

Popis wellness pobytu: Resort nabízí dva typy stylového sudového ubytování. Na výběr máte ze sudového apartmánu, kde se nachází jedno dvoulůžko a jedno jednolůžko a z obytného sudu pro dvě osoby, kde jsou dvě jednolůžka, které se dají spojit. Dominantou resortu je celodřevěný vigvam, se svou výškou 22,92 metrů je nejvyšší stavbou svého druhu na světě. Vigvam resort je vhodný pro všechny události. Je zde využití pro děti, konají se zde svatby, výstavy, plesy, koncerty, soukromé oslavy a také se zde často pořádají firemní akce. Celková kapacita Vigvamu činí 280 míst k sezení. Součástí vigvamu je také bar a přilehlé grilovací centrum s venkovním posezením. 

Lokalita - aktivity: V okolí Němčic můžete navštívit rozhlednu Polní Chrčice, Aquacentrum Pardubice, hrad a zámek Kolín, ZOO Chleby, skanzen Kouřim nebo Kutnou Horu, která je zapsaná na seznamu UNESCA.

Kapacita:  Apartmánový sud obsahuje jedno dvoulůžko a jedno jednolůžko. Obytný sud je pro 2 osoby.

Strava: Součástí resortu je restaurace.

Balíček: Je určen pro 2 osoby. Můžete si zvolit z apartmánového sudu a obytného sudu. Balíček obsahuje: ubytování na 2 noci, snídaně formou bufetu v restauraci pro 2 osoby, welcome drink formou večeře, 2 x tříchodová večeře v restauraci (výběr ze dvou hlavních jídel), 1 hodina v privátním wellness - sauna a vířivka, vinná degustace 6 vzorků a sýrový talířek, parkování a WI-FI zdarma.

Provozní doba: Celoročně

Doplňkové informace: Parkování a Wi-Fi zdarma.

Náš tip: Pro vyznavače komfortu, aktivního trávení volného času a skvělé gastronomie!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s ochranou osobních údajů a používání cookies.