Pálava - Obytný sud Nové Mlýny

 
  • 1 z 15
 

Stylové ubytování v sudu na krásné Jižní Moravě.

Dostupnost Zvolte variantu
Varianta
2 900 Kč 4 190 Kč 5 360 Kč 8 990 Kč 2 800 Kč od 2 800 Kč    
Kategorie Jihomoravský kraj
 

Popis ubytování: Náš obytný sud se nachází poblíž vodní nádrže Nové Mlýny, naproti obci Nové Mlýny. Jedná se o zážitkovou formu ubytování. Sud je umístěn v naturálním prostředí Podpálavské louky poblíž chatové osady. Jelikož jsou horní lůžka méně prostorná, nedoporučujeme ubytování pro 4 dospělé osoby. Horní lůžka jsou určeny hlavně pro děti. Sud je vybaven lednicí, vařičem a kuchyňským nádobím pro přípravu snídaní. Součástí sudu je sociální zařízení (sprcha+umyvadlo).  Toaleta je suchá venkovní. Vedle sudu je venkovní posezení.

Lokalita - aktivity: Klidná lokalita poblíž nádrže Nové Mlýny, pod Pálavou.. Nové Mlýny jsou vzdáleny 11 km od Mikulova, 12 km od Lednice a 19 km od Valtic a nabízí dobré strategické místo pro vyjížďky, vhodné pro cykloturistiku. Výlety - Termální lázně Laa - Rakousko, Zámek Mikulov, Lednice a Valtice, Aqualand Moravia, Archeopark Pavlov. Všechny okolní vesnice patří do významné vinařské oblasti Pálava a nabízejí možnost degustace vynikajících vín. Nádrž Nové Mlýny nabízí možnost rybaření a trofejních úlovků.

Kapacita: Obytný sud  2 dospělí + 2 děti

Cena: 

2 všední dny (pondělí, úterý, středa, čtvrtek) -            2.800 Kč /noc/ celý sud
Víkend (pátek-neděle) -                   2.900 Kč / 2 noci / celý sud
Prodloužený víkend - 4.190 Kč / 3 noci (čt-ne) / celý sud
Zvýhodněný pobyt -   5.360 Kč / 4 noci (ne-čt) / celý sud
Týdenní pobyt -        8.990 Kč  / 7 nocí noci (so-so) / celý sud
 

Strava: Pouze vlastní stravování.

Provozní doba: Od dubna do října. 

Doplňkové informace: Wi-Fi ne, zvíře ano, parkování ano, vyžití pro děti ne, kuchyňka ano, zákaz kouření v objektu, obchod restaurace a MHD vzdáleno 1,0 km.

Náš tip: Ubytování pro romantiky a dobrodruhy milující pobyt v naturální přírodě!