Pálava - Penzion Dolní Věstonice

 
  • 1 z 12
 

Relax na Pálavě: vnitřní sudové wellness a venkovní bazén s ubytováním.

Dostupnost Zvolte variantu
Varianta
350 Kč 990 Kč 500 Kč 3 300 Kč 1 600 Kč 2 400 Kč od 350 Kč    
Kategorie Jihomoravský kraj
 

Popis ubytování: Wellness rodinný penzion umístí až 45 hostů do dvou až čtyřlůžkových pokojů a jednoho šestilůžkového studia, vše ve zmodernizované dvoupodlažní budově s venkovním bazénem na terase. Ve vinařském kraji nesmí chybět vinárna s restaurací v podobě vinného sklepa, která nabízí uspořádání rodinných i firemních setkání nebo degustaci místních vín. Připravena je také školicí místnost až pro 50 účastníků včetně potřebné techniky. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Další moderní zařízení představují manželské postele i samostatná lůžka, skříně, posezení a televizi. Nefalšovaná relaxace čeká na hosty ve vlastním wellness studiu. Zde najdete nejen finskou saunu, ale především atraktivní vířivky vyrobené z dřevěných sudů. Velice lákavá je široká nabídka relaxačních masáží.

Lokalita - aktivity: Z jedné strany Pálava, z druhé strany vodní nádrž Nové Mlýny a kolem dokola úrodné vinice. Východní části obce dominuje Sklepní ulice s původními i novějšími sklepy svým způsobem dokumentující tisíciletou vinařskou tradici. Dolní nádrž má rekreační určení. Nabízí koupání, lenošení na plážích nebo romantickou okružní plavbu lodí.

Kapacita: ubytování až pro 45 osob

Strava: Snídaně v ceně ubytování podává restaurace formou bohatě zásobeného bufetu. Hotel nabízí i zakoupení polopenze nebo plné penze. Restaurace je zaměřená na moravskou kuchyni, ale po dohodě připraví i bezlepkovou nebo vegetariánskou dietu. V letním období lze posedět i na zahrádce.

Cena: 

Balíček Wellness centrum obsahuje finskou saunu a koupání v koupacím sudu, cena je uvedena za 90 minut/osoba - 350 Kč/osoba

Balíček Privátní koupací sud EXKLUZIV obsahuje šampaňské a mísu s ovocem, cena je uvedena za 60 minut/2 osoby - 990 Kč/2 osoby

Balíček Privátní koupací sud, cena je uvedena za 60 minut/2 osoby - 500 Kč/2 osoby

Balíček Soukromé wellness centrum - max. 10 osob 90 minut - 3.300 Kč

Možnost ubytování:

Dvoulůžkový pokoj 1.600 Kč

Čtyřlůžkový pokoj 2.400 Kč

Provozní doba: Celoročně.

Doplňkové informace: Wi-Fi ano, zvíře nepovoleno, parkování ano.

Náš tip: Pro milovníky vína, památek a osobitosti Jižní Moravy!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s ochranou osobních údajů a používání cookies.