Beskydy - Rekreační středisko Kunčice

 
  • 1 z 17
 

Skvělé rekreační středisko se sudovou vířivkou a saunou, které se nachází v srdci Beskyd.

Dostupnost Zvolte variantu
Varianta
250 Kč 200 Kč 1 200 Kč 1 300 Kč 1 700 Kč 1 900 Kč od 200 Kč    
Kategorie Moravskoslezský kraj
 

Popis wellness pobytu: Prostorný rekreační areál v Beskydech vám nabídne sudové wellness v podobě koupacího sudu a sauny. Středisko najdete v lesích u obce Kunčice pod Ondřejníkem nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm. Areál je vhodný pro rodinnou dovolenou s dětmi, turistické výlety do Beskyd, ale i pro soustředění sportovních nebo firemních týmů. Ubytovat se můžete v hotelovém pokoji, zděných apartmánech nebo dřevěných srubech. V hotelové budově NENÍ možný pobyt s domácími mazlíčky, ve srubu ano.

Lokalita - aktivity: Kunčice pod Ondřejníkem nabízí pestrou škálu vyžití po celý rok. Turisté vyrazí na Pustevny, k soše Radegasta a na vrchol Radhoště, cyklisté si zajedou do Valašského skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm nebo k přehradě Šance. Za navštívení stojí také Štramberk. Nedaleko se rozkládají tři 18jamková golfová hřiště, přímo v Kunčicích sídlí rehabilitační centrum léčící zdravotní problémy chladem nebo tmou. V blízkosti je několik lyžařských areálů a spousta kilometry upravovaných stop.

Kapacita: Vířivka je pro 7 - 8 osob, Sauna pro 5 - 7 osob.

Ceny ubytování se liší dle sezóny. Sezóna je od 1. 4. do 31. 10. Mimo sezóna: 1. 11. až 31. 3..

Ubytování v hotelu dvoulůžkový pokoj - v sezóně 1.200 Kč, mimo sezónu 1.300 Kč

Ubytování ve čtyřlůžkovém srubu - v sezóně 1.700 Kč , mimo sezónu 1.900 Kč

Provozní doba: Celoročně.

Doplňkové informace: Wi-fi ano, Zvíře pouze ve srubu nebo bungalovu (50 Kč/noc), parkování ano, vyžití pro děti ano, vlakové nádraží 2,5 km, autobusová zastávka 1,2 km, bezbariérový přístup ano.

Náš tip: Pro milovníky krásné přírody bez nutnosti vzdát se komfortu!