Dřevěný ochlazovací sud

 
  • 1 z 5
 

Pro potřebu ochlazení.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
41 990 Kč 52 490 Kč 45 490 Kč 55 990 Kč 47 890 Kč od 41 990 Kč    
Značka Sudoland
Kategorie Ochlazovací sudy
Záruka 2 roky
 

Ochlazovací sud slouží pro potřebu ochlazení po horké koupeli, pobytu v sauně nebo pro ochlazení v horkém letním počasí. Dřevěný ochlazovací sud nabízíme ve třech rozměrech, z toho dva jsou kulaté a jeden je oválný. Kapacita všech rozměrů je pro jednu osobu. Materiál je severská borovice nebo thermowood. Sud obsahuje impregnaci a výpustný ventil. Ochlazovací sud také nabízíme s nerezovou vložkou (https://www.sudoland.cz/wellness-sudy/nerezovy-ochlazovaci-sud/). 

 

Realizace tohoto produktu a ostatní wellness sudy naleznete zde.

Upozornění:
Vážení zákazníci. Letos již po několikáté skokově o desítky procent zdražuje dřevo, nerez a ostatní stavební materiál. A to mnohdy bez předchozího upozornění.
Za této situace upozorňujeme, že jsou ceny u produktů na našich stránkách orientační. Před finálním uzavřením objednávky je nutné ceny opětovně prověřit a nechat potvrdit. Platné nebudou ani nabídkové ceny z průběžné emailové komunikace, ale pouze finálně potvrzená cena pracovníkem Sudolandu, pro vystavení zálohové faktury. Výroba některých produktů bude z důvodu přetížení výroby a výpadky v dodávkách materiálu opožděna. Informujte se o aktuální situaci.
Platí až do odvolání.