Vinařský párty sud

 

Stylový vinařský párty sud.

 

Dostupnost Na objednávku
179 000 Kč    
Kód produktu 332
Značka Sudoland
Kategorie Volnočasové sudy
Záruka 2 roky
 
Stylový párty sud je  vhodný zejména jako zahradní domek pro posezení a oslavy s vašimi přáteli či rodinou.Tento Párty sud je také vhodný jako rozšíření degustačních prostor do vinařství, hotelů, restaurací či v pivní variantě do pivovarů.

Díky svým rozměrům (d 4800mm x 3 2950 mm x v 2500 mm), pojme nejen posezení pro 6 až 8 osob, ale také barový pult a nezbytné technické vybavení jako je lednice, úložná skříň, přípravný pult a dřez na nádobí (umyvadlo).

V základním vybavení obsahuje:
Základní stavbu sudu bez příček, bez zastřešeného zádveří a sedátek, jednoduché plné vstupní dřevěné dveře, okénko v zadní stěně s jednoduchým zasklením
Materiál sudu je smrkové dřevo a lepenkový šindel. Zatepleno 10 cm stříkané PUR pěnové Izolace !
 
Základní cena 179.000 Kč s DPH 

Za příplatek je možno objednat:
Nátěry Remmers, rozvod elektro-vodo-odpad, osvětlovací tělesa, okno ve vstupních dveřích s jednoduchým zasklením, otevřené zádveří se sedátky, vstupní exteriérové dveře a euro okno s IZO sklem, linoleum na podlahu, 
 
Na přání vám sud za příplatek vybavíme naším sudovým nábytkem, který navodí atmosféru domácího vinného sklípku či vinárny. 
Příplatkovou variantou je také obklad - imitace neomítnuté cihelné zdi a vinyl imitace kamenné či dlážděné podlahy (individuální kalkulace). 
 
Možno také dodat interiér v designu pivovarské hospůdky s výčepním zařízením(individuální kalkulace) .
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s ochranou osobních údajů a používání cookies.