Slovácko - Resort Ostrožská Nová Ves

 
  • 1 z 17
 

Nabízí ubytování v sudu.

1 150 Kč    
Kód produktu 623
Kategorie Zlínský kraj
 

Popis ubytování: Resort je nově zbudován ve stylu moderních luxusních západních kempů a  nabízí ubytování v 8  samostatných Slováckých sudech.. Objekt sudu je určen primárně k přespání. Sudy se nachází v prostorech kempu. Takto ubytovaným hostům je bezplatně k dispozici samostatný objekt umýváren, oddělených zvlášť pro muže a ženy, vybavených umyvadly, sprchami s teplou vodou a sociálním zařízením. Dále kompletně vybavenou veřejnou kuchyňkou s letním venkovním posezením a ohništěm.Z venkovní strany sudu možnost upevnění kol. Parkování je možné vedle sudu zdarma. Jelikož jsou jedno lůžka méně prostorná, nedoporučujeme ubytování pro 4 dospělé osoby. Jedno lůžka jsou určeny hlavně pro děti. 

Lokalita - aktivity: Přímo v resortu naleznete nepřeberné množství aktivit. Adventure golf, Beach volejbalové hřiště, multifunkční hřiště, dětské hřiště, stolní tenis, lanové centrum, tobogán, koupací biotop, bikepark. Ostrožská Nová Ves leží v srdci Slovácké vinařské oblasti, poblíž Baťova kanálu, štěrkových jezer a přímo na cyklostezce kolem Baťova kanálu. Uherské Hradiště je vzdáleno 5 km, Strážnice 17 km, Velehrad a Modrá 15 km. Z okolních atrakcí stojí za zmínku Letecké muzeum, Kovo zoo, Archeoskanzen

Kapacita: 2 dospělí + 3 děti.

Strava: V areálu resortu je restaurace.

Cena: 1150 Kč/noc. V období letních prázdnin lze pronajmout minimálně na 3 noci.

Provozní doba: Od května do října

Doplňkové informace: Wi-Fi ano, Zvíře ano (50 Kč/noc), parkování ano, vyžití pro děti ano, kuchyňka ano, zákaz kouření v objektu, obchod restaurace a MHD vzdáleno 0,5 km.

Náš tip: Luxusní, útulné, stylové. Ideální pro rodiny s dětmi a cyklisty!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s ochranou osobních údajů a používání cookies.