Sauna sud, dokonalé saunování v sauně ze sudu

Sudové sauny: Objevte tajemství oblíbenosti sauna sudů

Rádi byste si dopřáli léčivé účinky finské sauny, ale nechcete investovat vysoké částky do výstavby? Seznamte se s chytrými a stylovými saunami ze sudů. Rychlé pořízení, poctivé zpracování, atraktivní vzhled a výhodná cena jsou jejich hlavní, ale ne jediné, výhody.

Proč sauna ze sudu? 

Tvar sudu je pro saunu ideální. Nabízí dostatek místa k sezení nebo ležení a zároveň není prostor příliš velký, takže vytopení na požadovanou teplotu netrvá příliš dlouho. Dřevo ze severského smrku po zahřátí krásně voní a navozuje pocit příjemné relaxace a klidu. Navíc tvar kruhu působí harmonicky na psychiku a duševní pohodu.

Saunovací sudy pro komerční i domácí využití

Víte, jak hosté hotelů nebo penzionů reagují na možnost saunování v sudu? Nadšením! Saunování je pro ně další zajímavou činností, která jim zpříjemní pobyt. Sauny ze sudů si pořizují provozovatelé nejen hotelů a penzionů, ale také majitelé vinic, kempů nebo chat. Chcete mít sudovou saunu jen sami pro sebe? Postavte si ji na vlastní zahradu u domu a užívejte si saunování tak často, jak jen budete chtít.

Vyberte si z několika velikostí SAUNA SUDŮ

Základní varianta sudové sauny o délce 2 m je určena pro 4 osoby a je bez odpočívárny. Venkovní odpočívárna je součástí větší třímetrové sauny. Model o délce 4 m už má odpočívárnu uzavřenou. Kapacita této sauny je 6 až 8 osob. Nejdelší sudová sauna s uzavřenou odpočívárnou měří 5,4 m a může se v ní společně potit až 9 lidí. Uzavřenou odpočívárnu můžete využít také jako šatnu.

Příslušenství aneb vše, co je k saunování v sudu potřeba

K sauna sudům nabízíme veškeré potřebné příslušenství – elektrická kamna nebo kamna na tuhá paliva, rozvody elektroinstalace s osvětlením, saunový teploměr i podložku pod hlavu. V ceně každé sauny získáte elektrická kamna 6 kw, lávové kameny, lavičky na sezení a dřevěný podlahový rošt. Po saunování skočte do sněhu nebo si pořiďte ochlazovací káď ze sudu.

Vytvořte dokonalé sudové wellness 

Co kdybyste vaši sudovou saunu a ochlazovací bazének doplnili o koupací sud s vyhříváním a bublinkami? V zimně po lyžování nebo výletě na běžkách bude odpočinek v sudovém venkovním wellness dokonalým zážitkem pro vaše smysly a skvělým posílením imunitního systému. V létě využijete vytápěnou koupací káď k nekonečné relaxaci se sklenkou vína v ruce. Za chladnějších dní nebude jistě zahálet ani sauna.

Sudová sauna zvyšuje atraktivitu ubytovacího zařízení

Sudové sauny se těší stále většímu zájmu, a to díky jednoduchosti pořízení a přijatelné ceně. Jejich hlavní výhody však majitelé hotelů, chat a penzionů docení ve chvíli, kdy zaznamenají rostoucí zájem hostů. Pořizovací cena od 83 tis. Kč tak není pouze výdajem, ale investicí, která se vyplatí.

Chtěli byste mít vlastní saunu ze sudu? Zašlete nám nezávaznou poptávku nebo dotaz, rádi vám dáme více informací.

Zakoupit si saunu můžete v našem eshopu, zde.