Apartmánový sud

 
  • 1 z 29
 

Komfortní stylové sudové obydlí pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou.

Dostupnost Na objednávku
928 690 Kč    
Kód produktu 40
Značka Sudoland
Kategorie Obytné sudy
Záruka 2 roky
 

Je luxusní stylový apartmán, splňující standarty nejnáročnějších zákazníků. Je plně vybavený pro 4 osoby Velkou postelí, rozkládací pohovkou, kuchyňkou, jídelním koutem, koupelnou a wc. Zažijte neopakovatelný pocit bydlení v luxusním stylovém sudu, ať už jste v kempu, u vinaře nebo na vaší zahradě. Sudový apartmán je zateplen a je vhodný pro celoroční použití. Materiál smrkové dřevo, bitumenový šindel, oplechování lakovaný plech. Rozměry sudu 8 x 2,5 m, rozměr terasy 6 x 2,5 m.

Zatepleno 10 cm stříkané PUR pěnové Izolace !

Realizace tohoto produktu a ostatní obytné sudy naleznete zde.

 

Upozornění:
Vážení zákazníci. Letos již po několikáté skokově o desítky procent zdražuje dřevo, nerez a ostatní stavební materiál. A to mnohdy bez předchozího upozornění.
Za této situace upozorňujeme, že jsou ceny u produktů na našich stránkách orientační. Před finálním uzavřením objednávky je nutné ceny opětovně prověřit a nechat potvrdit. Platné nebudou ani nabídkové ceny z průběžné emailové komunikace, ale pouze finálně potvrzená cena pracovníkem Sudolandu, pro vystavení zálohové faktury. Výroba některých produktů bude z důvodu přetížení výroby a výpadky v dodávkách materiálu opožděna. Informujte se o aktuální situaci.
Platí až do odvolání.

Druh materiálu dřevo
Délka/Šířka/Výška (?) 8000/2500/2900
Hmotnost (?) 3500