Velký sud na spaní Exklusiv (s izolací)

 
  • 1 z 16
 

Extra velikost, až pro 4 osob, extra nízká cena. Novinka mezi sudy na bydlení.

Dostupnost Na objednávku
399 990 Kč    
Kód produktu 458
Značka Sudoland
Kategorie Obytné sudy
Záruka 2 roky
 

Stylový sud na spaní, vhodný zejména jako zahradní domeček, nebo pro umístění v rekreačním zařízení kempového typu, se společným sociálním zařízením. 

Náš nový extra velký sud na spaní je inovativní nejen kvůli svým rozměrům (d 4800mm x 2950 mm x v 2500 mm), ale hlavně díky rovné podlaze, která zajistí větší komfort bydlení. 

Realizace tohoto produktu a ostatní obytné sudy naleznete zde.

V základním vybavení obsahuje:

Základní stavbu sudu s příčkou mezi vstupní místností a ložnicí, bez zastřešeného zádveří a sedátek, dřevěné eurodveře se zárubní 80tky, eurookno 60x60cm. Materiál sudu je smrkové dřevo a lepenkový šindel (červená nebo hnědá barva. Zatepleno 10 cm stříkané PUR pěnové Izolace !

 Za příplatek je možno objednat:

Bitumenový šindel černé nebo zelené barvy, Nátěry Remmers, rozvod elektro-vodo-odpad, osvětlovací tělesa, okno ve vstupních dveřích a v zadní stěně s jednoduchým zasklením, dřevěné euro dveře s IZO sklem, dřevěné euro okno s IZO sklem, nábytek (postele + jídelní stůl + 2 židle), otevřené zádveří se sedátky, linoleum na podlahu do vstupní místnosti a ložnice, boční příčka s posuvnými dveřmi.

V samostatné místnosti oddělené další příčkou s posuvnými dveřmi je možné dle výběru zákazníka umístit za příplatek, buď úložné prostory, mini kuchyňku nebo sociální zařízení (toaletu, umyvadlo a sprchu, bojler, ventilátor). 

 

Upozornění:
Vážení zákazníci. Letos již po několikáté skokově o desítky procent zdražuje dřevo, nerez a ostatní stavební materiál. A to mnohdy bez předchozího upozornění.
Za této situace upozorňujeme, že jsou ceny u produktů na našich stránkách orientační. Před finálním uzavřením objednávky je nutné ceny opětovně prověřit a nechat potvrdit. Platné nebudou ani nabídkové ceny z průběžné emailové komunikace, ale pouze finálně potvrzená cena pracovníkem Sudolandu, pro vystavení zálohové faktury. Výroba některých produktů bude z důvodu přetížení výroby a výpadky v dodávkách materiálu opožděna. Informujte se o aktuální situaci.
Platí až do odvolání.

 

 
Druh materiálu dřevo
Délka/Šířka/Výška (?) 4800/3295/2500
Hmotnost (?) 1950