Nerezový koupací sud EXKLUZIV+

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 59
 

Celonerezový koupací sud s externími kamny s bočním přikládáním.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
134 990 Kč 139 990 Kč 149 990 Kč od 134 990 Kč    
Značka Sudoland
Kategorie Koupací sudy
Záruka 2 roky
 

Tohle je nejlepší koupací sud plných vychytávek, který si můžete koupit u SUDOLAND.cz! Je celý z kvalitní, až 2mm silné nerezové oceli, takže pokud se k němu budete hezky chovat, budete ho mít na vždy. Koupací sud má kamna na tuhá paliva (dřevo, dřevěné brikety) s bočním plněním, takže neřešíte náklady na elektrickou energii a s pár polínky máte o horkou vodu postaráno.  A to nejlepší? Je to EXKLUZIV+, takže je to ta nejvyšší kvalita, kterou můžete získat. Tak proč čekat? Kupte si tento úžasný koupací sud ještě dnes!

Koupací sud vždy "ladíme na míru" každému zákazníkovi. V reálu to znamená, že s Vámi dohodneme na Vašich požadavcích a potřebách a podle toho navrhneme případné doplňky a funkce.

Zvýhodněné ceny brzy končí

V současné době můžete využít nákup za zvýhodněné ceny. Díky neustále se zdražujícím vstupním materiálům dojde brzy ke zdražení. Informujte se na naší infolince +420 608 828 508 nebo info@sudoland.cz .
Nerezový koupací sud EXKLUZIV+

Konstrukce a materiály

Veškeré materiály a konstrukce jsou prováděny ruční prací a jsou "předimenzovány", aby plnily svou funkci desítky let. Nerezový koupací sud Exkluziv+ je konstruován pro celoroční venkovní umístění. 

Hydromasážní funkce

Produkt je možné dodat s hydromasážním systémem a bublinkovým systémem. Počet trysek, jejich rozmístění je v základu pevně dáno, ale na Vaše přání je možné uzpůsobit umístění a množství trysek Vašim požadavkům.

Nerezový koupací sud EXKLUZIV+
Nerezový koupací sud EXKLUZIV+

Ohřev vody

Stadartně je sud dodáván s kamny na tuhá paliva ( dřevo, dřevěné brikety). Můžete si nechat přidat elektrický ohřev, případně také ohřev napojit na aktuální topnou soustavu, kterou máte v domě (tepelné čerpadlo, kotel na tuhá paliva a jiné). 

Doplňky a výbava

V základním provedení je sud vybaven vším nezbytným pro dokonalou pohodu. Na druhou stranu je možné koupací sud vyšperkovat na maximum. 

Pro náročné je možno doobjednat „vychytávky“ jako hydromasážní systém, elektrický ohřev kombinovaný s kamny na pevná paliva, dřevoplastový obklad či termokryt, pultík na nápoje, přelivový žlab, vyrovnávací nádrž s čerpadlem a wi-fi aplikace dálkového ovládání elektrického topení a filtrace (cena na vyžádání).
Nerezový koupací sud EXKLUZIV+
Nerezový koupací sud EXKLUZIV+

Velikost vířivky / koupacího sudu

V rámci velikostních parametrů vířivky, koupacího sudu dodáváme koouapcí sudy pro 4-10 osob ve třech možných velikostech. Velikosti jsou, vnitřní průměr, 160 cm (4 až 6 osob), 180 cm (6 až 8 osob), 200 cm (8 až 10 osob).

Co naleznete v základní výbavě

  • Nerezová vložka s plným nerezovým posezením
  • Izolace nerezové vložky o síle 10 cm
  • Příprava na připojení filtrace
  • Nerezová kamna s nerezovým komínem
  • Dřevěný obklad z borovicového dřeva
  • Dřevěné schůdky
  • Nátěr dřevěných materiálů
Nerezový koupací sud EXKLUZIV+

Realizace koupacích sudů SUDOLAND.cz

Video nerezového koupacího sudu našeho klienta

Jsme velmi rádi, že můžeme prezentovat video jednoho z našich spokojených klientů KayakBeachBar, z Prahy. Koukněte se na jejich velmi poveedené video, kde uvídíte koupací sud v akci. Pokud byste chtěli vyzkoušet, můžete si u nich koupací sud pronajmout. Více zde https://www.kayakbeachbar.cz/ .