Nerezový koupací sud EXKLUZIV+

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 64
 

Celonerezový koupací sud s externími kamny s bočním přikládáním.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
134 990 Kč 139 990 Kč 149 990 Kč od 134 990 Kč    
Značka Sudoland
Kategorie Koupací sudy
Záruka 2 roky
 

Tohle je nejlepší koupací sud plných vychytávek, který si můžete koupit u SUDOLAND.cz! Je celý z kvalitní, až 2mm silné nerezové oceli, takže pokud se k němu budete hezky chovat, budete ho mít na vždy. Koupací sud má kamna na tuhá paliva (dřevo, dřevěné brikety) s bočním plněním, takže neřešíte náklady na elektrickou energii a s pár polínky máte o horkou vodu postaráno.  A to nejlepší? Je to EXKLUZIV+, takže je to ta nejvyšší kvalita, kterou můžete získat. Tak proč čekat? Kupte si tento úžasný koupací sud ještě dnes!

Koupací sud vždy "ladíme na míru" každému zákazníkovi. V reálu to znamená, že s Vámi dohodneme na Vašich požadavcích a potřebách a podle toho navrhneme případné doplňky a funkce.

Zvýhodněné ceny brzy končí

V současné době můžete využít nákup za zvýhodněné ceny. Díky neustále se zdražujícím vstupním materiálům dojde brzy ke zdražení. Informujte se na naší infolince +420 608 828 508 nebo info@sudoland.cz .

Realizace koupacích sudů SUDOLAND.cz

Video nerezového koupacího sudu našeho klienta

Jsme velmi rádi, že můžeme prezentovat video jednoho z našich spokojených klientů KayakBeachBar, z Prahy. Koukněte se na jejich velmi poveedené video, kde uvídíte koupací sud v akci. Pokud byste chtěli vyzkoušet, můžete si u nich koupací sud pronajmout. Více zde https://www.kayakbeachbar.cz/ .