Sud na spaní pro 4 osoby Komfort

 
  • 1 z 14
 

Stylové spaní v útulném sudu pro 4 dospělé osoby.

237 690 Kč    
Kód produktu 255
Značka Sudoland
Kategorie Obytné sudy
Záruka 2 roky
 

Stylový sud na spaní, vhodný zejména jako zahradní domeček, nebo pro umístění v rekreačním zařízení kempového typu, se společným sociálním zařízením. Tento sud je určen opravdu jen na přespání pro zákazníky, kteří chtějí být v kontaktu s přírodou a vyhledávají jednodušší stylové ubytování. Sud je vybaven postelemi pro 4 osoby, a menším úložným prostorem. Rozměry sudů na spaní, délka 4,4 m, průměr 2,2 m. Materiál smrkové dřevo, lepenkový šindel.

Obsahuje - impregnaci, sud 4,4m - 2 postele na spaní, 2 rozkládací lavice na sezení a spaní pro dospělé, stůl.

Realizace tohoto produktu a ostatní obytné sudy naleznete zde.

Upozornění:
Vážení zákazníci. Letos již po několikáté skokově o desítky procent zdražuje dřevo, nerez a ostatní stavební materiál. A to mnohdy bez předchozího upozornění.
Za této situace upozorňujeme, že jsou ceny u produktů na našich stránkách orientační. Před finálním uzavřením objednávky je nutné ceny opětovně prověřit a nechat potvrdit. Platné nebudou ani nabídkové ceny z průběžné emailové komunikace, ale pouze finálně potvrzená cena pracovníkem Sudolandu, pro vystavení zálohové faktury. Výroba některých produktů bude z důvodu přetížení výroby a výpadky v dodávkách materiálu opožděna. Informujte se o aktuální situaci.
Platí až do odvolání.

 

Druh materiálu dřevo
Délka/Šířka/Výška (?) 4000/2350/2350
Hmotnost (?) 1350