Velký sud na spaní Komfort (bez izolace)

 

Extra velikost, až pro 4 osob, extra nízká cena. Novinka mezi sudy na bydlení.

Dostupnost Na objednávku
169 000 Kč    
Kód produktu 455
Značka Sudoland
Kategorie Obytné sudy
Záruka 2 roky
 

Stylový sud na spaní, vhodný zejména jako zahradní domeček, nebo pro umístění v rekreačním zařízení kempového typu, se společným sociálním zařízením. 

Náš nový extra velký sud na spaní je inovativní nejen kvůli svým rozměrům (d 4800mm x 3 2950 mm x v 2500 mm), ale hlavně díky rovné podlaze, která zajistí větší komfort bydlení. 

V základním vybavení obsahuje:

Základní stavbu sudu s příčkou mezi vstupní místností a ložnicí, bez zastřešeného zádveří a sedátek, jednoduché plné vstupní dřevěné dveře šířka 70 cm, bez okénka v zadní stěně. Materiál sudu je smrkové dřevo a lepenkový šindel (červená nebo hnědá barva). Sud je jednoplášťový, nezateplený.

 Za příplatek je možno objednat:

Bitumenový šindel černé nebo zelené barvy, Nátěry interiéru a exteriéru, rozvod elektro v lištách, osvětlovací tělesa, okno ve vstupních dveřích a v zadní stěně s jednoduchým zasklením, nábytek (postele + jídelní stůl + 2 židle), otevřené zádveří se sedátky

 
Druh materiálu dřevo
Délka/Šířka/Výška (?) 4800/3295/2500
Hmotnost (?) 1950
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s ochranou osobních údajů a používání cookies.