Velký sud na spaní Komfort (bez izolace)

 
  • 1 z 5
 

Extra velikost, až pro 4 osoby.

Dostupnost Na objednávku
285 990 Kč    
Kód produktu 455
Značka Sudoland
Kategorie Obytné sudy
Záruka 2 roky
 
Stylový sud na spaní, vhodný zejména jako zahradní domeček, nebo pro umístění v rekreačním zařízení kempového typu, se společným sociálním zařízením.
 
Náš nový extra velký sud na spaní je inovativní nejen kvůli svým rozměrům (d 4800mm x š 2950 mm x v 2500 mm), ale hlavně díky rovné podlaze, která zajistí větší komfort bydlení.
 
V základním vybavení obsahuje:
Základní stavbu sudu s příčkou mezi vstupní místností a ložnicí, bez zastřešeného zádveří a sedátek, jednoduché plné vstupní dřevěné dveře s okýnkem šířka 70 cm, okýnko v zadní stěně. Materiál sudu je smrkové dřevo a lepenkový šindel. Sud je jednoplášťový, nezateplený.
 
Za příplatek je možno objednat:
Nátěry interiéru a exteriéru, rozvod elektro v lištách, osvětlovací tělesa, nábytek (postele + jídelní stůl + 2 židle), druhou příčku s posuvnými dveřmi pro kuchyňku nebo wc.
 
Realizace tohoto produktu a ostatní obytné sudy naleznete zde.
 
Upozornění:
Vážení zákazníci. Letos již po několikáté skokově o desítky procent zdražuje dřevo, nerez a ostatní stavební materiál. A to mnohdy bez předchozího upozornění.
Za této situace upozorňujeme, že jsou ceny u produktů na našich stránkách orientační. Před finálním uzavřením objednávky je nutné ceny opětovně prověřit a nechat potvrdit. Platné nebudou ani nabídkové ceny z průběžné emailové komunikace, ale pouze finálně potvrzená cena pracovníkem Sudolandu, pro vystavení zálohové faktury. Výroba některých produktů bude z důvodu přetížení výroby a výpadky v dodávkách materiálu opožděna. Informujte se o aktuální situaci.
Platí až do odvolání.
Druh materiálu dřevo
Délka/Šířka/Výška (?) 4800/3295/2500
Hmotnost (?) 1950