Kamna na pelety

 
  • 1 z 6
 

Jsou novinkou v naší nabídce, která vám zajistí rychlé a bezpracné vyhřátí vašeho sudu. Kamna dodáváme interní nebo externí. Můžou nahradit i vaše stávající kamna na dřevo u vašeho sudu.

Varianta
31 900 Kč 24 900 Kč od 24 900 Kč    
Kategorie Příplatková výbava
 

Snažíme se neustálým vývojem reagovat na změny na trhu a přinášet našim zákazníkům zvýšený komfort a jednoduchost obsluhy.
Po delším vývoji a testování přicházíme na trh s velmi zajímavou novinkou- Kamny na pelety k horkým sudům.
Pelety jako palivo je velmi oblíbené a jejich zdražování není razantní jako u jiných paliv.
Naše kamna jsou jednoduché konstrukce, bez elektronických součástí. To znamená bezporuchové a jednoduché na provoz a údržbu.
Kamna jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli Aisi.304.

Kamna na pelety přinášejí uživateli zejména tyto benefity:

· PROVOZ BEZ PRÁCE A STAROSTÍ. Naplníte zásobník, zapálíte a voda v sudu se sama vyhřívá bez dalšího přikládání.
· ÚSPORA ČASU. Úspora času při řezání a skládání dřeva i času stráveném při vyhřívání sudu.
· ZVLÁDNOU I MANUÁLNĚ A TECHNICKY MÉNĚ ZDATNÍ. Nasypat drobné pelety do zásobníku a zažehnout hořákem oheň v kamnech zvládne i méně manuálně zdatná obsluha.
· DOSTUPNOST SUROVINY. Prodejní síť prodejců pelet je velmi hustá. Od Baumarktů, přes velké dodavatele k menším regionálním prodejcům.
· MOŽNOST VYMĚNIT ZA KAMNA NA DŘEVO U STÁVAJÍCÍCH SUDŮ. Všichni stávající vlastníci koupacích sudů s kamny na dřevo je mohou vyměnit za naše kamna na pelety.
· RYCHLOST OHŘEVU. V závislosti na velikosti sudu, kvalitě pelet, venkovní teplotě trvá ohřev vody v sudu ze studené vody na 38 stupňů 2 až 4 hodiny při zakrytém sudu termokrytem.