Párty sud Komfort (bez izolace)

 
  • 1 z 13
 

Stylový nezateplený párty sud.

 

Dostupnost Na objednávku
284 990 Kč    
Kód produktu 625
Značka Sudoland
Kategorie Volnočasové sudy
Záruka 2 roky
 
Stylový párty sud je vhodný pro umístění k hotelu, restauraci, vinařství, pivovaru, kempu, jako alternativa salónku pro uzavřené skupiny a soukromé oslavy, ale také jako zahradní domek pro posezení a oslavy s vašimi přáteli či rodinou.

Díky svým rozměrům (d 4800mm x  2950 mm x v 2500 mm), pojme nejen posezení pro 6 až 8 osob, ale také barový pult a nezbytné technické vybavení jako je lednice, úložná skříň, přípravný pult a dřez na nádobí (umyvadlo).

V základním vybavení obsahuje: 
Základní stavbu sudu bez příček, bez zastřešeného zádveří a sedátek, jednoduché plné vstupní dřevěné dveře, 
Materiál sudu je smrkové dřevo a lepenkový šindel červené nebo hnědé barvy.
 
Základní cena 284.990 Kč s DPH 

Za příplatek je možno objednat: 
 
Bitumenový šindel černé, červené nebo zelené barvy, externí nátěr, rozvod elektro-vodo-odpad, osvětlovací tělesa, okno ve vstupních dveřích a v zadní stěně s jednoduchým zasklením, dřevěné euro dveře s IZO sklem, dřevěné euro okno s IZO sklem, linoleum na podlah, silnější vrstvu izolace 
Na přání vám sud za příplatek vybavíme naším sudovým nábytkem, který navodí atmosféru domácího vinného sklípku či vinárny.  
Příplatkovou variantou je také obklad - imitace neomítnuté cihelné zdi a vinyl imitace kamenné či dlážděné podlahy (individuální kalkulace).  
 
Možno také dodat interiér v designu pivovarské hospůdky s výčepním zařízením(individuální kalkulace) .