Nerezový ochlazovací sud

 
  • 1 z 8
 

Nerezový ochlazovací sud slouží k ochlazení.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Varianta
63 890 Kč 67 890 Kč 67 890 Kč 71 890 Kč 75 890 Kč 75 890 Kč od 63 890 Kč    
Značka Sudoland
Kategorie Wellness sudy
Záruka 2 roky
 

Ochlazovací sud slouží pro potřebu ochlazení po horké koupeli, pobytu v sauně nebo pro ochlazení v horkém letním počasí. Nerezový ochlazovací sud nabízíme ve třech rozměrech, z toho dva jsou kulaté a jeden je oválný. Kapacita všech rozměrů je pro jednu osobu. Materiál zevnějšku je severská borovice nebo thermowood. Sud obsahuje nerezovou vložku, impregnaci a výpustný ventil. Ochlazovací sud také nabízíme bez nerezové vložky (https://www.sudoland.cz/ochlazovaci-sudy/dreveny-ochlazovaci-sud/).

Realizace tohoto produktu a ostatní wellness sudy naleznete zde.

Upozornění:
Vážení zákazníci. Letos již po několikáté skokově o desítky procent zdražuje dřevo, nerez a ostatní stavební materiál. A to mnohdy bez předchozího upozornění.
Za této situace upozorňujeme, že jsou ceny u produktů na našich stránkách orientační. Před finálním uzavřením objednávky je nutné ceny opětovně prověřit a nechat potvrdit. Platné nebudou ani nabídkové ceny z průběžné emailové komunikace, ale pouze finálně potvrzená cena pracovníkem Sudolandu, pro vystavení zálohové faktury. Výroba některých produktů bude z důvodu přetížení výroby a výpadky v dodávkách materiálu opožděna. Informujte se o aktuální situaci.
Platí až do odvolání.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s ochranou osobních údajů a používání cookies.