Dřevěné chaty a zahradní domky v designu sudu

Dřevěné chaty a zahradní domky v designu sudu

Novým atraktivním trendem rekreačního ubytování jsou dřevěné chaty a zahradní domky v designu sudu. Tento je velmi žádaný jak u majitelů zahrad, kempů tak čím dál více u hoteliérů.

drevene-chaty-a-zahradni-domky-sudy

Dřevěné chaty a zahradní domky ve tvaru sudu

Vyrábíme dřevěné chaty a zahradní domky ve tvaru sudu. Tento originální vzhled činí dřevěné chaty a zahradní domky atraktivní dominantou každé zahrady, nebo v případě komerčního využití také preferovanou ubytovací kapacitou v rámci kempu či jiného ubytovacího zařízení. Obytné sudy, jak se u nás nazývají velké i malé zahradní chaty i domky, se nabízejí od jednodušších sudů na spaní sloužících jako ložnice na přespání, až po plně vybavené sudové apartmány, s kuchyňkou, koupelnou a toaletou jako plnohodnotné bydlení v létě i zimě.

Jen na přespání nebo luxusní apartmán s plnou výbavou

Někdo možná potřebuje bydlet v klasické dřevěné chatě se čtyřmi rovnými stěnami a stropem nad hlavou nebo zajistit svým hostům či rekreantům krásný zahradní domek. Jestli, ale upřednostňujete originalitu a je vám bližší tvar kruhu a zaoblené křivky, je pro vás obytný sud tím správným řešením. Obytné sudy poskytnou stejný komfort ubytování jako klasické dřevěné chaty obdobných rozměrů, a to až pro 4 osoby. Odměnou navíc,vám bude zážitkový pobyt v této stylové dřevěné chatě.

Hotové řešení nebo na míru

Pod značkou Sudoland.cz dodáváme na míru tyto sudové dřevěné chaty a zahradní domky. Jsme malá rodinná manufaktura, kde všichni milujeme dobré víno a sudy k vínu patří. Takže bez nadsázky platí, že každý sud je originál a při jeho výrobě jsou vždy zohledněny individuální požadavky zákazníka. Přizpůsobit představám lze nejen vybavení interiéru, ale také samotné základní parametry Obytného dřevěné chaty nebo zahradního domku. Technologie výroby Obytných sudů a sudových apartmánů staví na tradičních postupech a přitom zohledňuje veškeré moderní výrobní prvky. Výsledkem tak například je, nejen precizní řemeslné zpracování, ale také fakt, že Sudoland.cz vyrábí, jako jediný výrobce, sudy zateplené velmi kvalitní stříkanou PUR pěnovou izolací.

Na zahradu pro hosty nebo jako rekreační objekt k pronájmu

Zajímavá je také informace, že Obytný sud našel své místo jako zahradní domek v našich zahradách. A důvod? Máte rádi návštěvy? Ale také jistě znáte staré přísloví, že „ryba a host třetí den smrdí“… Dopřejte vašim návštěvám komfort a sobě soukromí. Obytný sud je v tomto případě ideální stylovou náhradou dřevěné chaty nebo zahradního domku pro hosty, který navíc můžete i pro vlastní využití doplnit koupacím sudem, sauna sudem či párty sudem k posezení ve stylu vinného sklípku či domácí pivovarské hospůdky.

Investice s rychlou návratností

Samostatnou kapitolou je využití dřevěných chat a zahradních domků ve stylu sudu v cestovním ruchu. V dnešní době stavebního boomu, moderních materiálů a technologií není jistě problém postavit pěkný hotel, penzion či do kempu pořídit luxusní bungalovy nebo mobilní domy. A v tom je právě kouzlo obytných sudů. Lidé jsou již přesyceni luxusních a poněkud sterilních resortů. Hledají spíše zážitek než pouhý luxus, který ale obytné sudy dokážou poskytnout.

Pomocí obytných sudů lze vytvořit stylové ubytování s nádechem „tepla domova“, ať už v kempu nebo u hotelu. V případě, že by podnikatele v cestovním ruchu sudový koncept zaujal, má Sudoland.cz připravenu propracovanou podporu v podobě odborného poradenství, 3D návrhů projektu zdarma i ekonomických ukazatelů. Vytvořit tak lze celý rekreační Sudopark, kde lze zákazníkům nabídnout nejen obytné sudy, ale i párty sudy a k relaxaci koupací či sauna sudy.