Horké sudy od Sudolandu nastavují koupacím sudům laťku luxusu

Propadli jste neodolatelnému kouzlu termálů? Pak si jistě zamilujete i domácí wellness – horké sudy Sudoland s kapacitou pro 4 až 6 osob, nebo prostornější horké sudy až pro 10 osob. Aby vám koupací sudy s ohřevem dělaly radost po dlouhá léta, vyrábíme je pro vás v srdci Beskyd na míru. Při výrobě horkých sudů dbáme na výběr nejlepších materiálů, které mají optimální vlastnosti pro koupací sudy. U každého jednoho horkého sudu si hlídáme kvalitu zpracování všech detailů.

Že používáme kvalitní dřevo a nerez nejspíš očekáváte. U nás je i skutečně dostanete. Při vývoji horkých sudů Sudoland jsme však šli ještě mnohem dál. Praktické technické detaily našich koupacích sudů zvyšují laťku komfortu: 

  • Pro ohřev vody máte v případě koupacích sudů Sudoland na výběr. Kromě obvyklých kamen můžete zvolit i přímé napojení na vaše stávající zdroje vytápění či ohřevu, nebo využít elektrického vytápění, které vždy dodáváme spolu s vytápěním na tuhá paliva.  
  • Perfektní zateplení silnou vrstvou PUR pěnové izolace jsme pro naše koupací sudy navrhli v takové síle, která udrží vodu mnohem déle teplou. Provoz koupacího sudu je tak mnohem ekonomičtější. Vrstva zateplení horkých sudů Sudoland je tak silná, že převyšuje sílu zateplení téměř všech konkurenčních produktů.
  • Mobilní aplikace vám umožní ovládat horké sudy se zabudovaným elektrickým vytápěním na dálku. Relaxovat v horkém sudu můžete díky tomu ihned po návratu z náročné pracovní cesty, horské túry či lyžování.
  • Zvete hosty? Přelivové žlábky svedou nadbytečnou vodu do akumulační vyrovnávací nádrže s čerpadlem. Až budete v horkém sudu zase sami, přefiltrované teplé vody bude stále dost. Tuto užitečnou funkci ocení i majitelé hotelů, penzionů a wellness center, kteří si při provozování koupacího sudu pečlivě hlídají náklady i nenáročnost na obsluhu.

 

Ať už je koupací sud určen pouze pro vaši rodinu a přátele, nebo je součástí vašich ubytovacích a wellness služeb, neslevujte ze svých standardů. Chtějte to nejlepší. V materiálu, zpracování i technologiích. Vyplatí se to.

Odolné dřevo severské borovice či ThermoWood

Pro výrobu horkých sudů jsme v Sudolandu vsadili na husté, tvrdší a v ohybu pevné dřevo severské borovice. Vyniká skvělými tepelně izolačními a tepelně technickými vlastnostmi. Dřevo severské borovice je objemově a designově stálé. Že volíme skutečně kvalitní typ dřeva ukazuje i to, že je díky kvalitní míře odrazu infratepla oblíbené i pro výrobu i těch nejluxusnějších infrasaun.

Pro ty, kdo dávají přednost téměř bezúdržbovým materiálům koupacích sudů, vycházíme vstříc speciálně tepelně upravovaným dřevem finské borovice. Jeho úpravou vzniká tzv. ThermoWood. Materiál, který odolává hnilobě a dřevokazným škůdcům. Dřevo je po několik desítek hodin vystaveno vysokým teplotám. Tímto procesem dochází ve dřevě k chemickým a strukturálním změnám a rozvoji žádaných vlastností. Zlepšuje se rozměrová stabilita a izolační vlastnosti takto ošetřeného dřeva, zvyšuje se odolnost proti hnilobě a houbám. A životnost dřeva se tímto osvědčeným procesem zvýší až na 30 let. 

Kvalitní nerez pro bezproblémovou údržbu koupacího sudu

Horké sudy z kvalitního nerezu jsou další kategorií našich koupacích sudů s ohřevem. Díky osvědčené kvalitě naší nerezové oceli se speciální úpravou se horký sud provozuje a udržuje velice snadno. V Sudoland používáme silnostěnnou nerez, která je až 2x silnější, než většina materiálů konkurenčních produktů. Horké sudy z kvalitní nerezové oceli jsou odolné proti korozi i opotřebení

Používáme materiál vhodný i pro komerční wellness provozy, hotely, penziony či wellness centra. Na přání vám dodáme nerezovou ocel vhodnou pro použití se slanou i sladkou vodou, nebo vyhovíme specifickým požadavkům wellness provozů, které z hygienických důvodů využívají k ošetření vody široké spektrum chemie. Zda je u koupacího sudu použita vhodná prvotřídní nerezavějící nerez totiž poznáte již po pár měsících používání.

Horké sudy vyrábíme v Česku, vám na míru

Dřevěné horké sudy i nerezové horké sudy pro vás sami vyrábíme. Každý horký sud od značky Sudoland je výsledkem našeho precizního manufakturního procesu a poctivé řemeslné práce, za kterou si stojíme. Každý koupací sud z dílny Sudoland podrobujeme před předáním zákazníkovi přísné kontrole kvality a funkčnosti. Za použití osvědčených materiálů a postupů vám vyrobíme horký sud přímo na míru. Jsme otevřeni individuálním úpravám. 

Variabilní způsoby ohřevu horkého sudu

Horké sudy Sudoland jsou vybaveny nerezovými kamny. Volitelná je přípojka na elektrický ohřev vody. Pokud si ji vyberete, bude váš horký sud obsahovat zároveň i kamna na tuhá paliva. Jako jedny z mála je horké sudy Sudoland možné napojit na tepelné čerpadlo, kotel, nebo jiný druh vytápění, kterým disponujete u svého domu. 

Novinkou je ohřev vody v horkém sudu pomocí kamen na peletky se zásobníkem a automatickým přikládáním. Zatápění je s nimi skutečně jednoduché a téměř bezpracné. Stačí rozdělat oheň a přikládání už je zcela automatizováno. Provoz těchto kamen je čistý a cenově příznivý. Pokud od nás již máte horký sud vyhřívaný kamny na dřevo, umožňujeme výměnu za kamna na peletky. Kontaktujte nás. 

Poctivá tepelná izolace HORKÉHO sudu

Pro komfortní používání horkých sudů i v poměrně chladném počasí oceníte zateplení našich horkých sudů. Tušíte správně, že poctivá tepelná izolace nemusí být jinde samozřejmostí. Stříkaná polyuretanová PUR pěnová izolace o síle 10 cm, kterou u našich koupacích sudů používáme, má vynikající tepelně izolační účinky a zabraňuje nadměrnému úniku tepla.

S přepadem vody si u horkého sudu hlavu nelamte

Archimédův zákon je neúprosný. A naše horké sudy od Sudoland jsou na něj řádně připraveny. Koupací sud si tak užijete společně s rodinou i přáteli, aniž by vás překvapilo, kolik vyhřáté vody po jejich návštěvě v horkém sudu chybí, až si večer půjdete dát poslední sólo relax. Naše přelivové žlaby s přebytečnou vodu počítají. Zachytí ji do vyrovnávací nádrže. Čerpadlo pak přefiltrovanou a stále vyhřátou vodu opět vrátí do koloběhu, jakmile to bude potřeba. Připouštět do sudu studenou vodu hadicí po každé návštěvě přece nechcete. A vaše peněženka také ne…

Horký sud vás poslechne na dálku

Byli jste si zalyžovat? Nebo se domů vracíte z dlouhých cest? Zapněte filtraci a vyhřejte si horký sud na optimální teplotu s pomocí mobilní aplikace určené k dálkovému ovládání horkého sudu. Hned, co doma složíte svá zavazadla, oceníte výhody okamžitě připraveného domácího wellness. Takový komfort si přece zasloužíte. A přitom stačí, když bude mít váš horký sud elektrický ohřev a dostupnou wi-fi. 

Funkci dálkového ovládání přes mobilní aplikaci ocení také majitelé komerčních wellness a ubytovacích zařízení, pro které se příprava a ovládání horkého sudu stane hračkou.

Myslíme na každý detail: Dopřejte si skutečný luxus horkého sudu

Díky příslušenství varianty Exkluziv zažijete v horkých sudech Sudoland skutečně luxusní relax. Koupací sud se s použitím bubble či hydromasážního systému rázem změní v soukromou vířivku. Až 30 trysek bude pečovat jen o vás. Osvětlení koupacího sudu je nejen praktické. Večernímu koupání dodá další rozměry i romantický nádech. Pultík na nápoje u horkého sudu vám pak určitě také přijde vhod.

Vychytávky, které usnadňují provoz i údržbu horkého sudu

Praktické technické vychytávky, jako jsou dřevoplastový obklad, elektrický ohřev kombinovaný s kamny na pevná paliva, pokročilá filtrace nebo ovládání elektrického topení na dálku přes wi-fi aplikaci, jistě oceníte. Termokryt zabrání nejen zbytečnému tepelnému úbytku, ochrání také vodu před vnějšími nečistotami. 

Jsme připraveni připravit pro vás další vychytávky, které vám usnadní provoz a údržbu koupacího sudu, na míru. Kontaktujte nás.